| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Já tě pustím sednout

No, ze bych teda byla ve svých nácti chodící reklama na Gutha Jarkovského, to ne. Ale na druhou stranu jsem se zase nikdy nechovala tak, ze bych se za to ted musela stydet. Nechci, aby to znelo nejak povýsene, ale já si vzdycky na slusným a ohleduplným chování docela zakládala a v nasí rodine to byla vzdycky priorita... a starý jsem poustela sednout, i kdyz mi bylo náct. Proste jsem tak byla vychovaná a prislo mi to normální a samozrejmý. A to je práve ten problém, ze dnesní náctiletí to asi nemají v krvi... Jasne, kdyz je nekdo pozádá, tak vyhoví... Ale samotné je to netrkne, a to je práve ten problém a skoda, vzdyt je to svým zpusobem malickost, ale druhé strane to udelá radost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.