| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Já tě pustím sednout

Xantipo, já i moji puberťáci (myslím potomky) lidi sednout pouštíme. Vysokoškoláky ovšem už za puberťáky nepovažuju, a protože zmíněná tramvajová linka má konečnou u kolejí, pravidelně si tam na dalších zastávkách nikdy nikdo ze starších lidí nesedne, a přitom poslouchají hlasité vychloubání rozesazených študáků jak že to včera zapařili apod. To mi už tak O.K. nepřipadá, a právo na rozervanost a klackovité chování v tomto věku je už trochu přechozená puberta. Nevím, jestli si lidé v té tramvaji o místo někdy řekli, ale je potřeba to posuzovat z pozice starších lidí, kteří si na něco takového třeba ani netroufnou.
Naštěstí podobné problémy jinak vůbec neřeším, není proč, obvykle se ke mně lidé chovají slušně, a pokud ne, poradím si.
Mám i zážitek z druhé strany. Stalo se to bratranci když byl malý, bylo mu asi 7 - 8 a jeli jsme společně ze ZOO. Byli jsme unavení a tak si sedl na místo v protisměru hned u prvních dveří. Nastoupil děla s tlustou holí. Bratránek hned vstal a chtěl ho pustit sednout. Jenže děda se dral na jiné místo a bratranaec mu svým uvolňováním místa zkřížil směr, tak se po něm napřáhl tou holí, snad ho doslova neuhodil, ale ohnal se po něm a nerudně si ještě dlouho brblal sprosté nadávky na jeho adresu. My jsme byli jako opaření, viděli jsme, že mu chtěl vyhovět a tohle za to schytal. Myslím, že příště už bratranec místo neuvolnil jen tak, rozhodně u toho neměl dobrý pocit. Teta mi pak vyprávěla, že doma večer brečel, proč to ten pán udělal, když on ho chtěl pustit...Byl z toho zkrátka v šoku a ani se mu nedivím.
Tímhle nechci říct, že pánové s holí se nemají pouštět sednout. Ale pravda je, že prostě někteří lidé se neumějí chovat, ať jsou jakkoli staří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.