| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Já tě pustím sednout

I já mám podobný smutný zážitek. Sice ne z autobusu či z tramvaje, ale z vlaku. To, že mě nikdo nikdy nepustil sednout když jsem byla těhotná zcela pominu. Bohužel né jenom mladí jsou bezohlední. Ale stalo se mi, že jsem cestovala se svou malou 2-letou dcerou rovných 100 km ke svým rodičům. Byla to namahavá cesta a museli jsme 2x přestupovat. Po druhém přestoupení jsme jeli ještě asi 25 km což po té trati bylo přesně 50 min bez spoždění. Nastoupili jsme v HK do vlaku. Ten byl narván k prasknutí. Upozorňuji, že byli prázdniny, takže děcka nejezdili. Nejen, že nás nikdo nepustil sednout, a to bohužel ani dceru, která tak celých padesát minut prostála, ale ještě jedna paní které nebylo víc než padesát, měla tu drzost, že si vedle sebe na sedadlo položila tašku. To aby nám naznačila, že si nesednem. Bohužel nám nepomohl ani průvodčí. Na jeho slova "pusťte tu maminku s dítětem sednout" nikdo nereagoval. Tak mi řekněte kde dnes jsme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.