| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Ja som rodila pred necelymi 3 mesiacmi u Apolinare, rodila som s epiduralom a tiez mi spravili nastrih a teda som si aj ja uzila sitie. Musim ale povedat, ze doktorka bola velmi ustretova, ked som jej povedala, ze aj u zubara mi davaju dvojnasobnu davku anestezie, tak mi rovno pichla dve davky a ked ma sitie zacalo boliet, pripichla mi este jednu. Asi sa treba ozvat a nenechat sa doktorom odbit s tym, ze po porode je sitie brnkacka.
Zasila ma tak krasne, ze hned od prveho dna som na nastrihnutom mieste sedela a uz 2 tyzdne po porode som nevedela, ze som bola nastrihnuta.
A k porodu doma - po tomto porode by som nikdy v zivote nerodila doma. Aj ked bol bez komplikacii, ta spina, co zo mna isla, voda, krv, vracala som... takto si zaspinit byt, uf. Taka som bola stastna, ze tu spust bude upratovat niekto iny a ja ju uz neuvidim :-)
A tiez si neviem vynachvalit, ze prve styri dni bolo o mna v porodnici postarane, venovala som sa len babatku, takmer sa mi odtial nechcelo odist :-). Ako sa poznam, doma by som sa hned pustila do nejakej prace, pretoze hned po porode som sa citila uplne bez problemov a nepotrebovala som ani spat.
A aj ked bolo v poradni vzdy vela mamiciek, cakavala som zvycajne tak 1,5 az 2 hodiny, v pohode sa to dalo vydrzat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.