| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Můj názor je takový: Každý, ať se ohledně porodu rozhodne jak chce, ale ať počítá s tím, že to je jeho rozhodnutí a jedině on je pak zodpovědný za všechno, co z tohoto rozhodnutí vyplyne.
Co se mi vůbec nelíbilo byl styl, jakým Jana popisovala návštěvu nemocničního zařízení. Musím souhlasit s Petrou Naomi, že se mi to také zdálo až hysterické. Nikdo nemůže čekat, že u lékaře bude sám a nikdo jiný. Na prvním místě stojí především profesionalita. Jestliže je přístup personálu milý a vstřícný, je to samozřejmě velké plus. Hlavně ale musí odvádět svou práci. Jak bylo zmíněno těhotenství není nemoc, aby se kolem ženy muselo našlapovat po špičkách. A pocit ponížení? Proboha z čeho? Že lékařka vyšetřovala oblečená? A to by se snad měla svléknout, aby to pacientce bylo milejší?
A to že se představila? To kvituji. Je přece lepší vědět, že Vás vyšetřovala Dr. Nováková, než "ta malá s drdolem a brýlemi".
Sama jsem rodila už před 10 lety a to císařem. Nepíšu bohužel, protože právě díky tomu císaři je dnes z mé dcery zdravá a skvělá holka a i já jsem zdravotně v pořádku. Nechápu, že žena považuje svůj porod za nevydařený, protože nerodila přirozenou cestou. Předpokládám, že tím nezdarem je ono zdravé miminko, které si odnáší z porodnice domů. Nejsem žádný cynik, jak by si někdo mohl myslet, ale myslím, že kdyby lidé kladli důraz na opravdu důležté a podstatné věci a nepitvali malichernosti, bylo by jim líp. Dnes je v módě hon na čarodejnice, každý se jen ohání lidskými právy, osobní svobodou, kdo dnes nepodá alespoň jedno trestní oznámení za život, jako by snad ani nežil. (Samozřejmě, kde je vina, musí být i trest)
Ale buďme soudní!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.