| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Petro,

mno, vis, to by se pulka z nas tady jen soudila a soudila, popr. podavala stiznosti.
Osobne bych mohla bych zacit uz dobou pred porodem sveho prvniho ditete:
Lekari mi davali pripravek Ferronat, po kterem jsem mela urputnou zacpu a i pres to, ze jsem kvuli tomu byla hospitalizavana, lekari neprisli na to, proc tu zacpu mam. Az mi to rekly maminky, ktere tam se mnou lezely!! Pred tim mi jeden lekar doporucil projimadlo, pak prisla jina lekarka a rekla, ze toto v zadnem pripade a at uz to rozhodne nejim!!
Dale bych mohla pokracovat samotnym porodem: Jo, to se tady prochazejte, ony Vas ty bolesti prejdou - to je jeste moc brzy na porod a jeste mi byla pichnuta uklidnovacka. Za pul hodiny prisla ta stejna sestra: Vy jste tu ale lezela na rizikovem a mate lezet! No tak to se nam tu maminkko nesmite prochazet, to si tady sednete!
Dale mohu pokracovat vysetrenimi, kdy uz mne nekolikrat malem polili desinfekci, na kterou jsem alergicka a to samozrejme meli napsano velkymi tiskacimi pismeny v tehotenske prukazce.

Vis Petro, IMHO ty stiznosti k nicemu nebudou, to bych se treba ja musela opravdu soudit neustale a ne jen kvuli porodum. Napr. v zivote jsem sama nebyla hospitalizovana (krome jednoho rizika a 2x po porodech). Ovsem muj syn byl jiz hospitalizovan 3x.
Z posledniho pobytu (byl v nemocnici cely 1 den!!) si prinesl darecek v podobe 4 mesicni salmonely!! Mela jsem jit a tu nemocnici zalovat?

Milada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.