| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná VI - Co všechno nestíhám

Ahoj,
sice žiju v Pardubicích, a v baráku, což mělo za výhodu to, že jsem první měsíce proklimnala ůnavou a nevolnostmi u pískoviště na zahradě, na plavání jsem chodila s Tončou do 6m. pak to oddřela babička s tatínkem, naštěstí byla v pardubících celosobotní seminaář o prřirozeném těhotenství a ted bude opet celosobotní o přirozeném porodu s doktorkou z Vrchlabí tak si teoreticky proškolená připadám slušně. Ale stejně sháním všude informace. poprvé jsem dopadla neslavně s preeklampsií a následným císařským řezem, takže porod bude pro mě jako na poprvé...
Zatím jsem v pohodě, chci do Vysokého Mýta, byli jsme se tam podívat, a ještě tam chci tak 2x 3x na cvičení, ale nemáme auto, musím uhnat babičku, je to asi 30km. no na břišní tance jsem se dostala 2x naštěstí jsem mohlas ia tončou a tancování se jí hrozně líbilo a cvičení mám jako že mi to možná vyjde...Jinak si říkám, že konečně musím probrat zásoby obleční ode mě i kamarádek a další věci poschovávané po baráku, ale chci na to odexpedovat Tonču k babičce. Akorát jsem dnes koupila zkevněný mobil nad postýlku a zjistila, že nám asi nepůjde dát ten skateboardík pro starší dítě na hluboký kočárek. Jo ještě jsem ti chtěla napsat - já jsem si hrozně odpočinula tím, že jsem se nechala zaměstnat od1. října do vánoc na svém starém místě u počítače a drahá polovice byla na mateřské. byl to super oddych od domáctnosti ohromě jsem si to užila. No jsme na tom stejně, tak at nám to za ty dva měsíce vyjde!!!

hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.