| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O babičce rozmazlovací

Nedavno jsem zjistila, ze jsem tehotna, mela jsem z toho strasne velkou radost a musim podotknout, ze na miminko se tesim. S pritelem jsme spolu pres 7let. Nas vztah neni idealni, ale zadne vetsi problemy u nas nenastali-mam moc hodneho chlapa, ze vsim mi doma pomaha a kdyz se dozvedel, ze jsem tehotna,tak by me na rukou nosil. Jenomze, jak to byva u dlouhodobych vztahu, nekdy nastane krize, u nas nastala 2X. Po prve asi po 3leté známosti, se se mnou pritel rozesel (trvalo to tyden) Po druhe, to bylo asi pred rokem (tentokrat delsi interval odlouceni 5mesicu)Mozna by si kazda rozumna zenska rekla, proc se k takovemu cloveku vracet, co kdyz mi to udela znova, a navic nechci vypadat jako nejaka namyslena nana, ale za tu dobu, kdy jsme byli od sebe jsem mela opravdu hodne prilezitosti zacit zivot od zacatku s nekym uplne jinym...Jenomze zkratka a proste jsme se k sobe nakonec zase vratili a ted uz jenom oba doufame, ze to bude naporad. Zjistila jsem, ze asi s nekym jinym bych nikdy nebyla tak stastna. Ale abych se dostala ke svemu problemu. Jsem tak trosku rozmazlenec :-) mamina me vzdycky piplala, ale hlavne babicka, byla jsem jeji zlaticko a nikdy by na me nedala dopustit. S mym navratem k priteli se strasne spatne vyrovnavala, ikdyz mi to nedava najevo poznala jsem to... Ale na silvestra jsem se mame sverila se svym sladkym tajemstvim,jeji prvni reakce byla jestli si to nechci nechat vzit, pak se ale uklidnila a dokonce se mi sverila, ze se na prcka bude tesit..(je mi 27let a opravdu uz nechci dele cekat) Jenomze moji milovanou maminku nenapadlo nic lepsiho, nez se sverit i moji babicce a za tepla mi sverit jeji reakci, ktera me teda hodne zmrazila-rekla, ze jsem nezodpovedna a jestli pry nechci skoncit i s malym na ulici (jsem ted dost citliva a vsechno me rozbreci, ale po tomto jsem ani brecet nemohla). Mrzi me ze to takto berou, ze se se mnou neraduji ti na kterych mi nejvice zalezi, doufam jenom, ze se to zlepsi, i kdyz babicka kdyz se zatvrdi neda se s ni ani hnout, ale pokud to nebude lepsi asi se utrapim. poradte prosim diky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.