| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila v továrně na děti

Rodila jsem v UPDM skoro presne pred rokem. Kvuli degenerativnimu onemocneni ledvin a s tim souvisejicimu vysokemu krevnimu tlaku jsem mela od zacatku rizikove tehotenstvi a o porodnici typu Vrchlabi jsem si mohla nechat jen zdat. Muj gynekolog, kdyz jsem mu oznamila, ze bych rada miminko, tak rekl, ze klidne, ale on s tim nechce nic mit a at jdu bud k Apolinari, nebo do Podoli. Vybrala jsem si to druhe. Take jsem byla od zacatku v peci MUDr. Andelove, a prestoze je pani doktorka trosku sveraz, profesne mi prisla perfektni. Je pravda, ze ja jsem si na P3 (rizikovka) polezela trosku dele, nic uzasneho, ale personal hrozne mily a na to, ze musel clovek lezet v nemocnici to docela uslo. Chtela jsem rodit klasicky a to i presto, ze mala zacala mit problemy a tak se to cele posunulo o mesic drive... 3 dny mi porod vyvolavali, kontrakce po 4 minutach a neotevrela jsem se ani na kousek. Naplanoval se cisar na nedeli rano, ale nakonec bylo vse jinak, po spatnem monitoru v sobotu odpoledne, najednou zacali vsichni pobihat a za 15 min. jsem byla na sale. S epiduralem na vlastni zadost, uplne bez problemu se mi narodila Viktorka v 36. tydnu, 1950 g a 42 cm. Takovy drobecek. Diky epiduralu jsem ji videla. Nasledoval prevoz na JIP a trosku zklamani, ze ji uvidim az druhy den. Diky za rodinu, digitalni fotaky a mobilni telefony. Druhy den nasledovala P4, des, hruza. Pet maminek na pokoji, po trech hodinach jsem chodila malou o patro niz kojit, prebalovat. Nebyt znamych a rodiny tak jsem o ten prvni den prisla, protoze bych nedosla a nikdo s personalu by me tam nedovezl, dalsi dny jsem se belhala sama. Utahana, vycerpana, vsechno me bolelo a navic jsem u nas na pokoji byla jedina "poctiva" co kojila i v noci...takze i jedina nevyspala pres den. Ten horor mel trvat tyden, nastesti na primluvu lekarky z P2 me pustili dolu po 5-ti dnech. Tam jsme byli dalsi cca 3 tydny, nez mala prodelala vsechny zloutenky a nabrala pozadovanou propousteci vahu 2100 g. Na P2 si nemohu stezovat, sestricky uzasny, doktori take... nebyt P4 je muj dojem z UPMD veskrze kladny. Kupodivu se i projev personalu na jednotlivych oddelenich lisi uplne diametralne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.