| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila v továrně na děti

Rodila jsem v Podoli v lednu 2004 a opravdu jsem byla spokojena se VSIM. Porod trval od prasknuti vody do narozeni meho chlapecka ca 16 hodin. Na porodnim sale jsem byla s manzelem, ktery me masiroval, sprchoval, povzbuzoval a poustel hudbu. Casto se na me chodila divat PA - Petra Hrncirikova - velice mila, pozorna, profesionalni. Tlaceni trvalo take vice nez hodinu, hlavicka stale sklouzavala zpet. Po narozeni mi dali chlapecka na prsa, hned zkouseli prisati. Vsichni byli maximalni mili. Byla jsem na nadstandartu - skvele vybaveno, vlastni WC a koupelna. Na kojeni mi nosili maleho podle jeho potreby. 2x u me prespal manzel a jednou maminka, protoze jsem nanestesti dostala neprijemnou virozu (horecky pres 39) a nemela jsem dost sil na veskerou peci o maleho. Ja si opravdu nemam na co stezovat, zazila jsem i "velkou vizitu", konzilium o ca 5 dokotrech a 10 sestrach. Obcas, kdyz to vypravim, je mi receno, ze se ke me chovali tak hezky jen proto, ze jsem byla na nadstandartu, ale na to nemuzu nic rict. Pokud muzete, nadstandart si zaplatte, ja na porod a dobu pred i po porodu vzpominam jako na to nejkrasnejsi v zivote. Proste idylka:-)
je mi lito, ze nektere maminky maji spatne zkusenosti, take by mi z toho bylo hrozne moc smutno...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.