| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila v továrně na děti

Je mi 32 let a mám diabetes 1 tipu 23let.První dceru jsem rodila před 10lety v Hradci Králové.Jezdila jsem na kontroli každých 14dní a v 35týdnu jsem byla jako všechny diabetičky hospitalizována.Porodní bolesti se ozvali v sobotu v 38týdnu.Voda mi praskla v1.30h. tak mě odvedli na porodnici.Dostala jsem klisma byla odvedena na sál.Tak jsem měla kapačku,monitor a kyslík na puse.Ležela jsem na pravém boku a nemohla se hnout.V 10h.dopoledne jsem po kontrakcích po 90sek.Řvala na doktory,že chci na císaře.Bylo mi řečeno co chci,ať rodím spontálně.Když mě vezli na sál na císaře ve 12.30 zjistili,že dcera sestoupila,tak zpět na sál a ve 13.30se dcera narodila na kleště.Já měla pocit,že mi bouchl u zadku granát a měla jsem 54stehů.V pondělí na sebe doktoři řvali,kdo podělal porod:prostě ho prošvihli-smůla,má prim.neměla službu.Dcera měla novor.křeče následkem kleští a já 5 let cítila rány.Podruhé jsem byla hosp.v 38týdnu a v 39mi vyvolávali porod.byla u mne má prim. a dva lékaři plus por.asistentka.Porod byl super a poporodní péče také.Moc jsme si to s manželem pochvalovali.To jsem také rodila v H.k.Jako diabet.by jsme měly mít super péči a nemělo by se nic prošvihnout,ale hold hodně záleží na lidech.Vřele Ti doporučuji HK.je to tam teď opravdu skvělé a diab.tam rodí léta.Jsou zkušení a vědí co a jak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.