| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila v továrně na děti

Já taky rodila v Podolí císařem. Nebudu Vás nudit popisem proč a jak,protože si myslím,že jsem měla a mohla rodit normálně,ovšem nechala jsem se zlomit. Vůbec mi nedali šanci. Jde mi však o popis oddělení. Byla jsem na JIP,zářivky celou noc,pořád šrumec atd. „Naštěstí“ tam byl důležitější případ a tak jsem se s radostí přesunula na „pocísařské“ oddělení. Měla jsem dojem,že mimi je moje,ale bylo asi majetkem nemocnice. Prosila jsem,ať mi mou holčičku nosí častěji,ale byla jsem setřena,že není proč a že jim to nevychází,mají moc práce… Těch pár minut zhruba 4Xdenně-to bylo peklo. Odnesli nám je a my s vlhkýma očima počítali minuty do dalšího slíbeného termínu. Naslouchali napjatě,jestli pláč ze „skladu“ miminek je nám známý,nebo zda-li je cizí,ale ještě jsme ty naše broučky vlastně neznali. Ihned po nástupu do porodnice jsem avízovala,že mám vpáčené bradavky a velkou touhu kojit. Doslova jsem otravovala každou sestru o pomoc,ale bohužel. Kojení nám bylo vysvětleno samoukou,dle videa,ale samozřejmě jsem musela podepsat,že mě poučili. Některé sestry byly k miminkům dle našeho názoru hrubé,nedodržovaly desatero o kojení atd. Mé holčičce dali hned první den Nutrilon,nechápu proč??!! Jedna byla milá,ovšem druhý den měla volno a já stále nekojila. Nenechali nám je ani minutu navíc,prý proto,že nám ještě neukázali přebalování-sranda co?? Vše nebylo zlé,sestry které se starali o nás maminky byly skvělé,ochotné a usměvavé celou noc,přestože nás omývaly a dělaly i jiné nehezké ůkony. Já bych však zvládla hrubé zacházení,ale pro mimi jsem chtěla jen to nej. Druhý den se uvolnil nadstandard v klasickém oddělení šestinedělí a tak jsem se zaťatými zuby doskákala dolů a měla jsem holčičku u sebe. To byl nejlepší balzám na jizvu. Po třech dnech jsem konečně zjistila,že je to vážně holčičkaJ. Pupík už neměla,smolku už nekadila-bylo mi to líto. Já taky rodila v Podolí císařem. Nebudu Vás nudit popisem proč a jak,protože si myslím,že jsem měla a mohla rodit normálně,ovšem nechala jsem se zlomit. Vůbec mi nedali šanci. Jde mi však o popis oddělení. Byla jsem na JIP,zářivky celou noc,pořád šrumec atd. „Naštěstí“ tam byl důležitější případ a tak jsem se s radostí přesunula na „pocísařské“ oddělení. Měla jsem dojem,že mimi je moje,ale bylo asi majetkem nemocnice. Prosila jsem,ať mi mou holčičku nosí častěji,ale byla jsem setřena,že není proč a že jim to nevychází,mají moc práce… Těch pár minut zhruba 4Xdenně-to bylo peklo. Odnesli nám je a my s vlhkýma očima počítali minuty do dalšího slíbeného termínu. Naslouchali napjatě,jestli pláč ze „skladu“ miminek je nám známý,nebo zda-li je cizí,ale ještě jsme ty naše broučky vlastně neznali. Ihned po nástupu do porodnice jsem avízovala,že mám vpáčené bradavky a velkou touhu kojit. Doslova jsem otravovala každou sestru o pomoc,ale bohužel. Kojení nám bylo vysvětleno samoukou,dle videa,ale samozřejmě jsem musela podepsat,že mě poučili. Některé sestry byly k miminkům dle našeho názoru hrubé,nedodržovaly desatero o kojení atd. Mé holčičce dali hned první den Nutrilon,nechápu proč??!! Jedna byla milá,ovšem druhý den měla volno a já stále nekojila. Nenechali nám je ani minutu navíc,prý proto,že nám ještě neukázali přebalování-sranda co?? Vše nebylo zlé,sestry které se starali o nás maminky byly skvělé,ochotné a usměvavé celou noc,přestože nás omývaly a dělaly i jiné nehezké ůkony. Já bych však zvládla hrubé zacházení,ale pro mimi jsem chtěla jen to nej. Druhý den se uvolnil nadstandard v klasickém oddělení šestinedělí a tak jsem se zaťatými zuby doskákala dolů a měla jsem holčičku u sebe. To byl nejlepší balzám na jizvu. Po třech dnech jsem konečně zjistila,že je to vážně holčičkaJ. Pupík už neměla,smolku už nekadila-bylo mi to líto. Jídlo mivelice chutnalo a týden utekl jako voda,ale dušička bolí stále.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.