| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Být, či nebýt vegetariánem?

Můj syn si sám vybral.Můj ejstarší syn jako dítko ve věku cca 4 let přestal jíst maso sám.V některých situacích mě to dost trápí,neboť sama vím,jak je nuté dávat dítěti dostatečně vyváženou stravu.Ne že by zestával názor zapřísáhlého vegetariáa,ale prostě mu maso nechutná.Je schopen sníst jakékoli množství zeleinových salátů,ale maso ne.To zase dcerka ta by mohla jen maso a zeleninu nechává na talíři.Nevím kolikrát jak s nimi tu situaci řešit,občas si s manželem děláme legraci a říkáme že by jim stačilo naložit na jeden talíř a každý si vybere to co sní.Jenže každýmu z nich pak chybí určité složky stravy co vyvýjející se tělíčko potřebuje.Snad až se zas přehoupne určité období se to změní i s jejich chutěmi.Přitom jako menší jedli taky jinak.Teď jsem jen zvědavá co si vybere zas ten třetí,ten prozatím se nacpává jen mlíčkem a banánkama,je mu 7měsíců,ale baští pořádně,jestli mu to zústane,doroste ty své dva starší sourozence razdva.Ctěla bych jen jestli by mi dokázal někdo poradit jak mám přimět toho nejstaršího trochu víc jíst,je mu 8 a půl a jeho 6letá sestra ho už dorostla,nejí mi svačiny ani k obědu toho moc nesní a večer o už jen tak něco hodně malého.Nejsem ten typ maminek co nacpává děti aby byli pěkně tlusťoučké,ale bojím se o jeho zdraví,doktor nam řekl,že vypadá sice normálně je trochu hubenější,ale že to ještě není tak hrozné.Přece nebudu čekat na to až bude podvyživený?!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.