Mirko, přidám se k Majdě s trochu jiným pohledem. Speciální pedagogika na leckteré VŠ probíhá strylem naučíme se vyjmenovat, roztřídit, v lepším případě popsat poruchy a problémy. Jen ve vyjímečných případech se studenti učitelství pro první stupeň ZŠ dozví jak se dá s takovým dítětem pracovat.
Individuální přístup: leckterý učitel pedagogiky na VŠ vyžaduje po studentech, aby se na hodinu praxe připravovali stylem: 8:00 pozdravení dětí s seznámení s cílem hodiny, 8:03 rozbor věty z tabule atd. Toho se potom máš v hodině držet bez ohledu na situaci ve třídě! Když tohle student odmítá psát, hrozí mu, že nedostane zápočet a nebude moct pokračovat ve studiu. Obávám se, že některé relativně normální lidi promění v nemožný učitelky právě pedák :-( Na školu, na jakou chodí Tvůj syn pedáky prakticky nepřipravují!
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.