| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo zaměstná matku malých dětí?

No, Mirko, nedá mi to a něco ti k tomu napíšu.
Mám čtyři psychiatrický diagnózy, kvůli kterým jsem prakticky nezaměstnatelná. Do práce jsem chodila od svých 18ti do 24 let, s přestávkami, nejdéle na jednom místě jsem vydržela půl roku. A kupodivu jsem za těch x zaměstnání většinou dávala výpověď já a ne naopak - jen mi dvakrát neprodloužili zkušební dobu. Mj. mám paranoidní schízu, tudíž nemůžu pracovat v místnosti, kde je ještě jinej člověk. I kdyby ležel na zemi čelem k podlaze. Nemám naprosto žádný respekt k autoritám, takže klidně pošlu do háje toho nejvyššího šéfa a je mi to srdečně fuk. Jedinkrát v životě jsem do práce chodila v lodičkách a v sukni a vydržela jsem to dva měsíce, než jsem s tím sekla, protože se prostě nebudu přizpůsobovat něčemu, co mi nevyhovuje. Mluvím sprostě, kouřím jako chlap, mám halušky, takže občas se "divně" chovám nebo "divně" plácám, když se na nějakém jednání začnu nudit, tak si třeba postavím v popelníku pyramidu a zapálím jí, což je taky přinejmenším nezvyklý... nebo začnu dělat bubliny z bublifuku... mám jen maturitu na zemědělce, sice se domluvím 4 jazyky, ale ani jedním perfektně a třeba německy mluvím fakt jako Hotentot, protože neumím gramatiku. :o)
A přes to všechno plus mraky dalších "handicapů" se dokážu velice slušně uživit. Prostě jsem si našla něco, v čem jsem lepší než ti ostatní, využila jsem nějaké schopnosti, které mám, a v podstatě na koleně jsem se naučila i pár dalších věcí, které se mi docela dost hodí. Ono se dá dělat hodně, když fakt chceš. Podívej, máš třeba počítač... na tom existuje fůra programů, jejichž dobrá znalost ti může být užitečná. A jestli ti nejde o to vydělávat peníze, ale jenom něco dělat, co by tě třeba i bavilo, tak co třeba dělat korektury? To skoro nikdo nechce dělat, protože je to málo placené, a 99% tiskovin vč. knížek vychází s šílenýma chybama. Dá se to dělat i doma a mohlo by tě to i bavit, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.