| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Desatero" atopika

Kristýno,

také se připojuji jako "odpůrce" Excipialu. Náš Vládík po něm dostal 23.prosince parádní kopřivku. Léčili jsme to ještě týden. Prostě každému vyhovuje něco jiného.
A k Elidelu: naše kožní lékařka mi o něm sice řekla, ale nechtěla mi na něj napsat recept. Už jsem tam radši víckrát nešla. Když jsem se po této zázračné masti pídila, zjistila jsem, že mi ho nemůže napsat pediatr a ani ho nemůžu za jeho nekřesťanskou cenu (cca 600 Kč) volně koupit v lékárně.
Naštěstí má malý momentálně ekzém na ústup - jedno ložisko na zátylku. Přeji všem rodičům, kteří se musí s ekzémem svých dětí trápit, aby se jim ekzém zlepšil jako našemu Vládíkovi!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.