| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo zaměstná matku malých dětí?

tak mito nedá, abych něco nenapsla. Sleduji už tuhle diskuzi pěkně dlouho a také si všímám Mirky i na jiných diskuzích, ale to je vedlejší...Asi taky patřím k těm zmiňovaným 5% prácechtivých osob v populaci, ale chci napsat jenom tu zkušenost, že když jsem do své irmy hledala asistentku, na inzerát mi odpovědělo 200 zájemkyň (dala jsem ho jen na servr, ne do novin) a když se pak dozvěděly, za jakých je práce podmínek ( necelý úvazek za minimum peněz, alek lidná práce a možnost domluvy pracovní doby atd, prostě vhodná práce pro zajištěnou maminku s dětmi, která se chce trochu realizovat), řišlo jich na výběrové řízení 75!!!! Žeby to bylo všechno jenom těch 5% populace...?

Zaměstnávám jednu kolegyni se dvěmi skoro dospělými dětmi, jednu mladou svobodnou, asistentku s malým dítětem a uklízečku v důchodovém věku a slečnu na hlídání, takže takový drobný sociologický gender vzorek ženské populace a docela nám to klape :-), všechny prostě chceme pracovat!!!

Poznámka na okraj, myslím si, že kdyby Mirka obrátila svoji energii, kterou užívá k tomu vysvětlování proč teď ne do vysvětlování proč třeba jo, mohlo by se jí dosti ulevit :-), ale to je jen můj osobní názor, Mírko, žádný útok ani nic k vysvětlování...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.