| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Desatero" atopika

Já si myslím, že Powel má v něčem pravdu je spousta druhů a poddruhů alergií, a vrozená dispozice každýho přece neřadí mezi atopiky, to je pěkná blbost, jako bych řekla, že každý kdo má dýchací potíže musí být astmatik, těch je taky víc druhů a je to dáno geneticky.Podle normálních testů z krve od miminkovského věku se hlavně zjišťuje alergie na potraviny,další druhy se alergií se pokud vím hlavně zjišťují vpichy alergenu, nebo stykem s alergenem, ale ty jsou do třech let opravdu trochu skreslené,podráždění kůže po chladu styku z vodou prachu jsou už jen druhotné příznaky toho, že je kůže na povrchu poškozená , a nemůže se bránit, to už je pak pozdě bycha honit když ekzem vypukne a jde vidět okem. S ekzemem se dá žít, ale proč?Dá se žít taky jako nositel ekzemu-teda geneticky, ale bez žádných příznaků, a o to tady Powel šlo. Powel tu píše ne jak to léčit, ale jak léčit podstatu alergie v zárodku, než alergie vůbec vypukne, ne jak léčit až už je to rozjetý. Jestli jsem pochopila dobře,podala to sice dost laicky, ale moji kluci byli na těchto krevních testech které myslí v Rakousku. Jedno vyšetření stojí 30 000 kč, v přepočtu a dokonce vám zjistí, z toho testu, jaké choroby jste prodělali od vašeho miminkovství, je to částečně test i svázený s genetickou zásobou to se těžko popisuje, zjistí se podle něj hlavně to kolik a na co máte geneticky danou imunitu a na co ne, nebo čím to doplnit, v čechách se to opravdu nedělá, jsem zdravotní sestra a dost jsem se po tom pídila, proto jsem si to nechala dělat pro děti u známých, i pro sebe, byla jsem dost překvapená co všechno testy ukázaly. Bylo to na šest stránek.Dokonce se podle toho dá třeba spravit poškození jater, které jsou příčinou neplodnosti. Svým známým jsem to doporučila, a ti jsou teď taky v pohodě, ale bohužel v čechách na to není ani jedna laboratoř vybavená, a pojišťovny to do ciziny nehradí je to holt škoda. Naši první dva kluci měli ekzém rozjetej jako hrom mazali jsme poctivě po nějaké době pořád měnili masti a tak, po zaléčení a trochu udělané dietě jak tomu domaříkáme mají kluci absolutní pokoj, a dokonce můžeme mít doma i chlupaté kočky, vytvořili si totiž sami imunitu a o to tady jde, a to nějakým mazáním do těla nejde , chce to změnit návyky stravování, a je pokoj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.