| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dudlíkové hororstory :o)

Zdravím maminky s dudlacími dětmi,
když jsem četla úvodní článek,jenom to čtení mě pěkně zpotilo.Přiznám se,že bych to zažít nechtěla.I já mám dudlající mimi,ze začátku malá taky nechtěla,ale když jsem byla druhý týden po porodu doma a malá neustále pofňukávala,nevěděla jsem už co s ní.Kdykoli jem se hnula jen o 2 metry od postýlky,už mě hledala,brečela a já se přiznám zkrátka jsem jí ho vnutila.Občas prostě člověk musel jít na záchod,dát prádlo do pračky,přiložit do kotle(rodinný domek),prostě postarat se o domácnost a po každém úkonu jsem uklidňovala řvoucí mimino.Možná se to někomu bude zdát slabošské,ale doopravdy mě to vyčerpávalo.Když byl dudlík dcerou přijat,do 3.měsíce na něm začala být nezdravě závislá,když nebyl v puse-bylo zle.Začala jsem si vyčítat,že jsem nebyla trpělivější,ale od 3.měsíce začala pozorovat okolí,hračky,nás a dudla přestal být nejdůležitější.Dnes je jí 5měsíců,má ho jen v poledne na usnutí v kočáru a na večerní usínání,když vytuhne,sama ho vyplivne.Myslím že za kousek toho klidu po porodu to stálo,uvidím jak se nám podaří ho odstranit úplně,ale myslím,že každé dítě k tomu někdy dozraje.Jinak je to samozřejmě individuální,určitě se každé děcko jinak chová a jinak přizpůsobuje.Určitě je rozhodnutí na každém znás.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.