| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Desatero" atopika

Synove byli s Konikem starsi trikrat , mladsi dvakrat. Dvakrat na Hvaru, jednou v Recku .Oba meli dermorespiracni syndrom, starsi mel chronicky zanet dutin. Exzemy se vylecily uplne a po navratu stonali minimalne. Byli vzdy o prazdninach a pak zdravi vydrzelo tak do ledna-unora. Vzdy meli za opatrovnika chlapa a vzdy plna spokojenost. Jen jednou prijel starsi s obrovskym oparem na hornim rtu. Deti bydli v zarizeni, ktere je pouze pro ceske deti, je oplocene ,maji vlastni kus more a vlastni program. s okolim svetem prijdou do styku na vyletech a to jdou po skuoinkach a oznaceny cepicemi. Ten nas opatrovnik na ne opravdu dbal treba pitny rezim ,leky a pece . Kluci meli naordinovane proplachovani dutin vzdy v mori slanou vodou a opravdu to provadeli. Ja jsem byla spokojena. Kluci tam byli naposled pred sesti lety. Ja vidim velky klad v tom , ze :
Za prve : je pobyt dostatecne dlouhy , kdo z nas muze byt u more tri tydny.
Za druhe : nekterym detem odlouceni od uzkostlivych rodicu muze pomoci. Jiny clovek muze mit k nemoci jiny pristup.
Za treti : o deti se staraji lide se zkusenosti s vedenim deti /skautsti vedouci,vedeni krouzku v domech deti a mladeze, ucitele , nejsou to profesionalni stale vychovatelky /.Meni se vzdy s kazdym kurzem. I lekari se meni . Byla jsem s detmi na leceni v ozdravnych laznich a kdyz jsem tak pozorovala, jak se k detem chova " staly " personal, kteremu se vzdy po mesici vymeni deti, byla to hruza.Pro me je prijatelnejsi varianta pani z banky nez padesatileta sestra, co uz videla brecet steskem tolik deti, ze to nemuze spocitat a je ji to uplne jedno.
Ja jsem se tedy nebala je vyslat do sveta / i kdyz pri startu letadla ve me byla mala dusicka/ ,kluci oba chteli a dopadlo to jednoznacne dobre.hana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.