| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo zaměstná matku malých dětí?

Mirko, jestli fakt chceš poradit, tak Ti řeknu, jak se líčím já (když se líčím):

1. Podkladový krém - namažu si obličej jakýmkoli pleťovým krémem, třeba Niveou. Není dobré, aby byl moc mastný, pleť Ti po něm musí zůstat vláčná, ale ne se lesknout jako psí ...

2. Natřu si celý obličej makeupem Max Factor Colour adapt. Používám tu nejsvětlejší variantu Blushing Beige, protože mám taky světlou pleť. Dostaneš ho za cca 450 Kč, ale vydrží Ti rok i déle.

3. Dám si na víčka stíny (používám práškové). Roztírá se to tyčinkou s malou houbičkou. Napřed si pohyblivou část horního víčka natřu celou tím světlejším, potom vezmu ten tmavší a natřu jím asi tak od půlky oka do vnějšího koutku.

4. Natřu si řasy řasenkou (horní klidně i dvakrát, spodní jen tak líznu).

5. Když se mi chce, tak si celý obličej přepudruju. Pudr nanáším štětečkem, na který ho napřed naberu a pak ho část otřepnu o hřbet ruky.

6. Když se mi chce jít za dámu, použiju ještě lesk na rty(cca 97 kč, nevím už od jaké firmy)

Takže rekapitulace:

1. kvalitní makeup - cca 450 Kč, ale jak jsem říkala, vydrží rok i víc
2. Řasenka - renomované firmy (Max Factor, Margaret Astor) prodávají cca od 350 Kč výš, od Miss Sporty, Gabriely Salvete, Rimmelu je dostaneš třeba za 150, ale už nejsou tak dobré. Mně vydrží i dva roky, když vysychá, dá se do ní přidat trochu mastného krému.
3. Oční stíny - renomovaná firma cca 250,- takže dva by Tě přišly na 500. Vydrží taky hodně dlouho.
4. Lesk na rty - dá se pořídit do stovky, ale ani nemusí být.
5. Pudr - kvalitní cca od 300, jinak i pod stovku.

Takže suma sumárum

buď od renomované firmy 450 + 350 + 500 + 100 + 300 = 1700,--

nebo od levnější, nemusí být špatné, ale nemám ozkoušeno - 90 + 150 + 100 + 90 + stíny nevím, kolik můžou stát, ale do stovky určitě, takže dva + 200 = 630.

Není opravdu nutné utrácet "každý měsíc hříšné peníze". Když si koupíš tuhle základní sadu, tak Ti to vydrží na rok i déle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.