| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo zaměstná matku malých dětí?

Luci a proc? Mirka se proste obleka podle toho, jak ji to svedci a jak se ji to libi. Pokud si zamestnavatel shani zamestnance, aby mu ladili s nabytkem, no tak se holt potom nesmi divit, ze tak bude mit pracovne velice sverazne typy.

Fakt je ze nevkus ma mati na mne stopy zanechal a pripadam si nesva v cemkoli, co neni sportovniho a lezernejsiho razu. Mam asi tri svatecni halenky, ve kterych se citim O.K. staly pres 400 Kc, coz me pripada primerene, a Tobe asi jako neco stupinek nad tim, v cem chodi bezdomovci. Jinak chodim ve oblibenem svetru (v zamestnani by asi ze mne natahly brka, protoze jsem schopna si ho vzdy vyprat a zase vzit na sebe po dobu treba mesice ci dvou).Pripada mi utulny a prijemny. Pokud jsem nucena se obleci pekne, tak volim jednu z tech halenek, neco ve stylu jaro+podzim, leto, zima..a k tomu jedny ze znackovych jeans, mam dvoje. V normalni dny chodim normalne, tj. takove ty pseudojeans, nejaka normalni halenka, jeden z oblibenych svetru a boty-typu made in Vietnam (jedny drahe mam take).

Pripadam si tak pohodlne a pokud nenarazim na nekoho pro koho, se stala vizaz zivotni filosofii, tak neuvadim do rozpaku okoli, ani ono mne. Asi to porad beru tak, ze nektere veci jsou dulezitejsi a zajimavejsi. Nevim, jestli bych chtela mit spickovy vkus a byt jim bezpecne vedena. Chapu, ze oblekani a liceni muze byt i zabava, ale podle toho s jakou smrtelnou vaznosti o tom vzdy zeny, ktere v tomhle vynikaly, rozpraveji, mam o tom dost pochybnosti...Cimz se Te nechci dotknout, proste to vidis trochu jinak a mas na to plne pravo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.