| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo zaměstná matku malých dětí?

Míšo a Monty,
naprosto sdílím vaše názory. V oblečení se hlavně musí člověk cíti jako ve své kůži, ne si hrát na něco jiného. Taky jsem prošla všemi možnými obdobími, kdy jsem měnila styl, ale nejlíp mi sedí trochu střelené oblečení, mám ráda kožené a dřevěné šperky, batiku, ráda sama něco vyrábím. Sukni nosím jenom v létě, dlouhou až na zem. Sekáče taky miluju, občas tam ulovím něco opravdu pozoruhodného. Kostýmkový typ tedy nejsem a moje matka z toho má bezesné noci. Kdybych šla na pohovor na sekretářku, asi bych tem kostým musela přežít. V naší firmě dělám taky v kanclu, ale chodím si podle svého, naštěstí mi do toho nikdo mluvit nemůže. Malovat se musím, jsem nevýrazný typ, ale denní líčení mi trvá 5 - 10 minut. Nenalíčená si připadám hrozně.
Myslím si, že Mirka spíš musí najít svůj styl, ve kterém se bude cítit dobře, ale nikdo by jí neměl nic nutit. Na druhou stranu by se neměla tolik bát experimentovat.
Kdo si není jistý vkusem, udělá nejlíp, když nosí jednoduché věci, tlumené barvy a postupně může začít s výraznějšími doplňky. A hlavně - nebrat to tak vážně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.