| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Aleno,
promiň, ale to jsou fakt hesla jak z učebnice. Za prvé - to je nějaký zákon o smyslu života? Proč by pro někoho nemohl být smysl života práce? Lidé nemají právo se svobodně rozhodnout, co pro ně bude smyslem života?
Za druhé - ty kecy o těch luxusních bytech a dovolených taky ledaskde čtu, ale v praxi to taky nějak moc nevidím... jediný lidé v mým okolí, co mají luxusní bydlení (barák - novostavbu) a jezdí každý rok na drahý dovolený jsou švagři... a ti mají dvě děti, i když už velký.
Ona je hrozně rozšířená představa kapitalisty, co se žene za nějakým ziskem proto, aby mohl bydlet na Konopišti... zajímavý je, že já znám akorát kapitalisty, kteří do svý firmy investujou veškerej čas, bydlí v poměrně provizorních podmínkách (na co luxus, když jsou stejně věčně v práci) a že si na víkend (když už náhodou mají volnej) zajedou autem třeba do Holandska nebo do Monaka, to dneska může dělat kdekdo.
Nebyla jsem ani den na mateřský a ke druhýmu dítěti, bude-li jaký, plánuju chůvu prakticky od narození. Asi jsem hnusnej sobec, kterej myslí jen na to, aby mohl mít zlatý pisoáry a jezdit každej rok na Mauricius. :o) A to nemám doma ani myčku, ani mikrovlnku, nemáme ani auto a na dovolený jsem nebyla čtyři roky. Je opravdu tak těžký pochopit, že existujou lidi, který jejich práce prostě baví? :o) Ne že by mne "nebavilo" dítě - ale na plnej úvazek prostě ne. A co?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.