| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Šmarjájózef,Kristepane,Ježkovi voči,Karban,nech to lidstvo žít!!!!Nechceš pro změnu nás občerstvit nějakým fejetonken ze svého života?Něco na téma"Jak mi tuhle v hospodě rozbili hu..ústa a když jsem se jich zeptal,proč vlastně pijí alkohol.",nebo"Jak se mnou sousedé už léta nemluví,od chvíle,kdy jsem jim řekl,že podle mého mínění jsou jejich životy zcela pusté,protože nechodí po 20 hodině za kulturou",případně:"Jak mí spolupracovníci chodí kanálem, aby se mi vyhnuli,asi od té doby,kdy jsem měl přednášku na téma: minuta práce promeškané je horší,než hodina práce špatně udělané."
Poslyš, Tys musel byt v době komanču velice štastný.Ty hodiny kritik na téma:"Mí blízci a jejich nepěkné chyby"...
Proboha,nech nás žit,nebo nás obvesel nějakou ryze osobní příhodou.Pokud neumíš napsat něco jako Maceška,něco,na co se vždy těšíme,tak toho raději nechej úplně.
Ale jak jsem psala minule,Ty jsi fakt jak ta reklama:Karbanův článek: Vaše pravidelné chvíle plné emocí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.