| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Já si myslím, že je to o pohodlnosti (neboli tzv. "možnostech"). Nechci urážet někoho, kdo je na tom opravdu špatně, ale tak v průměru si myslím, že se všechno až příliš přepočítává na peníze a působí to na mě spíš jako špatná výmluva.
Že dnešní doba není nakloněna rodinám? To jsou fakt hrozné kecy. Dnešní vymoženosti jako jednorázové pleny, dobré pračky, hypermarkety, co mají otevřeno i v neděli atd. atd. nebudu to opakovat. A také to, že dnešní mužští jsou už trochu jiní než naši otcové a jsou spíše ochotní nám ženám doma pomáhat, s domácností i s dětmi.... Tak proč všechno přepočítávat na peníze? To už se neumíme občas něčeho vzdát?
Peníze jsou samozřejmě důležité, ale fakt nejsou všechno.
Je mi 25, manželovi 24, moje biologické hodiny tikají už aspoň pět let, ale studovala jsem VŠ, musela jsem počkat až si mě mladší muž bude připraven vzít a vzít na sebe odpovědnost za rodinu a teď se na ni už chystáme. Tak snad se to povede. A kariéra? Pořád studuju, dělám doktorát a hodlám ho dodělat až po dítěti, vím, že když se chce, tak to jde. A to už mám ten nejlepší věk na první dítě za sebou, bohužel.
Souhlasím s tím, že někdo není v 25ti na dítě zralý nebo nemá podmínky (např. mu chybí partner, že ... dost zásadní problém). Ale to, že se to stává běžnou záležitostí, není samo od sebe. Prý dnešní společnost nechce dospět.... Já ale tu přírodu v sobě zapřít fakt neumím. Možná profesionální deformace. Jsem bioložka ;o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.