| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Moniko,
Raději se tím nenechte rozčilovat. Ono to asi nemá cenu. Mě taky dost štve, že se všude okolo děti přepočítávají jen na peníze a teprve později se snad mluví o nějakých pozitivech. Jako kdyby ty peníze znamenaly všechno...
Mám tak trochu podezření, že někdo chytrý vymyslel, že v dnešní době není výhodné mít děti a ostatní to papouškují, protože se jim to hodí. Ono se vůbec snažíme přelstít přírodu, místo abychom si uvědomovali, že jsme její součástí a registrovali její signály...
Tak mi řekněte, když někdo hledá lásku, taky to apriori přepočítává na peníze? je to samozřejmě ošidné, taky bych si těžko vzala partnera, který by nebyl zodpovědný a kvůli kterému bychom žili pod mostem, ale taky bych si nevzala někoho, koho nemiluji. A myslím, že tohle zatím převládá u většiny lidí, ne? Nebo už někdo slyšel chlapa říct - ta ženská je super, jsem do ní blázen, miluju ji.... no, ale víš, stála by mě nějaký ten peníz, tak radši budu zase sám? není to něco podobného?
Kdyby všichni řekli, že mít děti je problém, tak si ani neumím představit, podle jakého klíče by se např. pouštělo sednout důchodce v tramvaji ;o)))) asi podle ročníku ;o)))
A když je tu řeč o úžasných možnostech, který svět nabízí, proč nedát šanci někomu, kdo by ty úžasné možnosti mohl využít také?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.