| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Souhlasím naprosto :-)
Jenže to je těžko někomu vysvětlovat, pro většinu těch lidí co děti ještě nemají, popř. ani zatím nechtějí, stejně budeme šťastné jen "jako", jen navenek, a ve skutečnosti zdeprimované a utahané. Myslím si, že když některé ženy mluví o opečovávání manžela a dětí, že jen mají prostě podvědomě strach z toho, že ten jejich partner toto bude po nich vyžadovat a sám nehne ani prstem aby v budoucnu pomohl při práci okolo dětí a domácnosti.:-)Ale to jen na okraj :-)
Já osobně můžu zodpovědně prohlásit, že po narození mého syna jsem šťastná jako nikdy. Než jsem šla na mateřskou, měla jsem sice velmi dobrou práci se slušným příjmem (myslím slušný na podmínky severní Moravy) a práce mě i docela bavila. Ale jen co jsme si s přítelem vyřídili úvěr na koupi bytu a přestěhovali se, hned další měsíc jsem otěhotněla a neskutečně jsem se těšila až budu s miminkem doma. Přítel je schopný uživit rodinu i zaplatit splátky úvěru, a já abych se necítila "vydržovaná","zdeprimovaná" či "znuděná" (zkrátka si to nazvěte jak chcete :-))) ) taky začínám podnikat z domova. A už vůbec si nemyslím, jak tu někdo řekl, že by se s prckem nedalo lézt po horách či chodit po památkách....Tak samozřejmě že jej teď v devíti měsících nepotáhnu na Sněžku, ale až povyroste, užijeme si všechny výlety třikrát tolik a na to já se strašně moc těším. Je mi 25, a teprve teď cítím že můj život se rozjíždí a konečně má pořádný smysl :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.