| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Desatero" atopika

Ja o nem prave TAKE slysela, ze hodne lidem umi pomoct a nevim jestli to, co slysela Milada,o nem nesiri spis lekarska komise. Fakt nevim jestli verit neverit, a pokud je schopny lekarnik a jen se hada s Lekarskou Komorou, protoze vraci pacienty s recepty s tim, ze tohle jim neda, ze by jim to ublizilo a tak supluje lekare( to vis nektersi jaou na to peknbe citlivi) je mozne, ze zase matou Lidi jako Milada, ktera ho rozhodne nechtela pomlouvat, jen upozornovala, ze o nem slysela neco jineho, nez ja a chtela mozne pacienty varovat...

Me se to co o nem rikali v TV libilo, protoze kdyz dokazal vystudovat dve VS a neboji se vyuzit ani fytoterapie, tak by mohl byt skutecne dobry. Na strane druhe, pokud by tam neco michal co by sice navodilo zlepseni, ale za cenu nejakeho nebezpeci, taky by to nebylo dobre.

Vazne strasne nerada bych mu nejak ublizila, nebo ublizila nekomu, kdo by vyuzil me rady.... Takze pokud ho nekomu doporucuji, sverim se i s tim, ze nektere reakce lekaru na nej nejsou kladne, ale zase mnoho pacientu si ho chvali. Je to strasne tezke a mam vzdycky neprijemny pocit odpovednosti, pokud nekomu doporucuji lekare, nebo v tomto pripade lekarnika se kterym nemam sama zkusenosti, ale take jsem o nem slysela vetsinu kladnych veci i jeho stiznosti, ze mu lekari kazi povest. Jak se rika jak se v pom ma laik vyznat...Mozna by bylo lepsi se obratit na Farmakologickou komoru, ale i tam clovek nevi jestli mu treba neublizuji z revnivosti...

Takhle: pokud se setkam z nekym z lekaru ktere znam a kterym verim a kteri na nej budou mit doby nazor rozhodne to sem dam, protoze mam dojem, ze neni dobre, kdyz nema moznost se hajit...Byla bych take rada, pokud by se ozval nekdo, kdo s nim ma dobre zkusenosti a komu pomohl.

Nekdy je clovek ze svych problemu tak zoufaly, ze prijme i nekoho o km ma pochybnosti, zvlast kdyz ty pochybosti mohou souviset s tim, ze ma jiny pristup k lekarum nez na ktery jsme tu zvykly, proste se proti nim ozve pokud se mu neco nelibi...U nas bereme lekare jako polobohy a pokud vam nekdo ublizi neni dovolani, maximalne to probira Obcasnke Judu atd. Cimz se nechci dotknout Lizy o ktere jsem presvedcena, ze je skvela lekarka a ze spis plati ze u lekaru dva tri pokazi povest desitkam dalsich...

Moje supervizorka rika, ze lekarstvi je dar a ze ji samotnou neuveritelne stvou lekari, kteri jsou pasivni, nebo dokonce cynicti, vuci pacientum...

Totiz vztah lekar pacient je velice rekneme delikatni, kde pacient se musi v dobre vuli ze mu bude pomozeno sverit se vsim co ho trapi) jinak by to skutecne nemelo cenu) a buhuzel se najdou lekari kteri to nevyslechnou nebo naopak proti nemocnemu zneuziji...Vim, ze kupodivu jsou horsi pripady nez ten pan kteremu vzali spatnou ledvinu, ze tohle se muze stat i nejlepsimu, a problem je ze u nas neni pojisteni proti profesni chybe, ktera by nutila pojistovnu pacientovi vyplatit dost vysokou financni davku a pripad by byl rozebran nikoli ututlan. Nevim kdo vlastne odpovida za to ze treba RTGc snimky jsou pacienta jsou dobre nastavene, nikoli prohozene naopak atd je mozne, ze za to ruci salova sestra v ramci predoperacni pripravy, je mozne ze skutecne chirurg, je mozne, ze nekdo jiny, bylo by dobre ten pripad nerozmazavat neodborne, jen aby se prodalo vic vytisku novin, ale radeji to probrat skutecne odborne a az s vysledky seznamit verejnost. Ale i ja jsem byla nekolikrat iatrogene poskozena a stezovala jsem si jen jednou, uznavam ze i lekar je jen clovek, ale pokud vas ohrozi na zivote diky sve nedbalosti tak vas to skutecne nenadchne...A to jsem bezdetna a rozvedena, predstava ze je postizena mladsi zena, s detmi... to je skutecne zle...

P.S. Ad slovo African, slo mi o to aby kazdy vedel, koho myslim, (je to ma chyba-nepamatuji si jmena) jinak ho mam za vzdelaneho a jiste se snaziciho lidem pomahat a rozhodne bych se neuchylila k oznaceni, ktere by bylo vuci nemu nejak hrube, nebo degradujici. On neni afroamerican, ale skutecne puvodem z Afriky. Nevedela jsem, jak to jinak napsat nez jako lekarnik puvodem z Afriky, abych upresnila o koho jde...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.