| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Ano Psychouši , je to nedorozumění , já jsem na začátku předeslala, u kterých konstatování mě pak následne překvapí chování ..
Nemít děti jedna věc, schovávat se za to .... "každej se na matku s harantama kouká jako na méněcenou,já bych si snad musela říct někdy o něčí pomoc .." je věc druhá,.Nechtít je jedna věc, dávat na evo, že s detma jsem méněcená věc druhá. Ano jsem pomalejší se třemi dětmi při nástupu, to je důvod proč si nesmíme sednout ani na jednu sedačku? To není vymáhání gentemanství, TO JE O LIDSKÉ SLUŠNOSTI, využít slabosti druhého ke získání výhody pro sebe hlava nehlava? a ješte se tím zaštitovat, když nechci děti ?

Kdesi v této diskuzi si psal, že máš období plínek a malejch uřvánku za sebou, teda pokud si nemyslel jen svoje vlastní dětské období, tak život, kdy se musím zastavit a někdy i požádat o pomoc či dokonce si přiznat, sám to nedokážu , je mimo jiné i o toleranci. Stále se křičí "tolerujte, že nechci mít děti a chci mít klid", ale výkřik "tolerujte mě a mé děti" je skoro kacířstvím, jen existencí těch malých tvoru mohu narušit klid těch prvních, třeba v té tramvaji, že :oP

Jo začíná to tím, že moji dceru porazí fešná třicátnice na schodech tramvaje, aby doběhla první k místu k sezení a zbytek tramvaje se tváří, že nic nevidí, pokračuje přez ... "co sem ležeš se zlomenou nohou".... a končí odsunem starých a bezmocných do LDN.

Kdo chce klid a soukromí muže jezdit autem( i vrtulníkem) a mít klid, ale v tramvaji mám stejná práva a jestli se někdo zaštituje tím, že mě snad někde videl unavenou a bez štastného usměvu, protože jsme stáli jako jediní v tamvaji, kde seděli moji vrstevníci .. FUJ!.

nemusí mít nikdo děti, ale pokud vím o společnosti cosi vypovídá, jak se chová ke slabším členum společnosti. To že se tu uvažuje zjednodušene, je i mimo jiné to, na co jsem poukázala, aniž by sis cokoliv spočetl, vyřkl si tvrdý soud o parazitaci dětných na bezdětných.

každá lež 100x zopakovaná se stává nakonec pravdou.
pamatujete na "absolutní přednost na přechodech" , ty co uveřili někdy skončili i v nemocnici, ale hezky se to poslouchalo :oDDD

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.