| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Z vězení do vězení

Reálná situace je, že lidi vždycky měli a budou mít děti (minimálně dokud nevymřou). Svoje síly jsem zvážila, osobně ničí pomoc s dětma nepotřebuju, pokud nepočítám občasné hlídání babiček, které to dělají rády. Někdo to štěstí nemá a neznamená to, že je nezodpovědný. (Nebyls to Ty, kdo tu psal, že člověk nemá život takovej jakej si ho udělá?)

"Nárazníkové pásmo" asi nebude můj výraz. Nevzpomínám si, že bych to kdy použila - zní mi to jako neologismus.

O to jestlis měl chůvu ale jít může, protože kdybys byl někdy v situaci, že např. s tim kočárem, nebo na tom vozíku potřebuješ pomoct, věděl bys, že toho člověka, který žádá to taky moc nebaví (natož aby chtěl někoho využívat) a kdyby měl jinou možnost, vyřešil by si to mnohem radši sám. Za řešení nepovažuju aby nikdo z pocitu zodpovědnosti neměl děti ani úraz.
Na druhou stranu není od věci občas pomoc potřebovat, aby člověk nezačal mít zcestný pocit, že všechno lze odpovědně naplánovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.