| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Starý pes a nové kousky aneb "Je čas naučit se žít normálně!"

Já bych si Monty nedělala žádný starosti...
Všichni moji kamarádi a známí si ťukali na čelo, když zjistili, že jsem těhotná. Ty a matka? Zbláznila ses? Nevěřili mi, že se na miminko těším. Nevím proč, také oni ale očekávali, že mě těhotenství změní a že se začnu chovat jinak (přestanu mluvit sprostě, vyprávět oplzlé vtipy, smát se nahlas na veřejnosti... atd. atd. mohla bych pokračovat do nekonečna).
Můžu ale říct, že Barborce, která se má narodit 10.5. závidím, co už všechno zažila:-))) Byly jsme v cirkusu, kde jsem se nechala slonem pohoupat na chobotu. Pak jsme na týden jely polopracovně na Kanáry - všichni se báli do třímetrových vln oceánu vlézt - jen já, na konci sedmého měsíce a s velkým pupkem, jsem do nich skákala, podplavávala je a následně se obalovala v písku. Večer pak na nás čekala živá muzika a my tančily kankán, rokenrol a dělaly další skopičiny. Taky jsme si byly na půlhoďku zajezdit na velbloudu... Minulý víkend jsme řádily dál - spolu s přítelem a jeho osmiletou dcerou jsme vyrazili na Matějskou... Úžasně jsme si s Barčou zajezdily na horských drahách všeho druhu a dalších vymoženostech... Jen nevím, proč se na mě vždycky, když něco takového dělám, všichni tak divně koukaj.
Jo - a přítel ví, že když jde dcerce a neteřím koupit Kinder vajíčka, byla bych hodně smutná, kdyby na mě zapomněl:-)))) A já si je občas (abych moc neutratila:-))) kupuju sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.