| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkratka, která nevede NIKAM

Marta, to, ze ma upodozrievas, ze som Senta, len potvrdzuje, ze ma vidis ako jedinecneho exota a ze dvaja ludia s takymto nazorom nemozu byt. Mysli si, co chces, ja viem, ze sme 2 osoby a je mozne, ze ani nemame presne rovnake nazory do bodky. Ale ak neveris, neva, tvoja vec. Nepresvedcim ta.
S tonom, akym si napisala tvoj prispevok, sa mi nechce stracat cas a pisat priklady tych x rieseni. Predpokladam, ze ich potrebujes len preto, aby si mi na ne napisala: "tak toto som skusala a u nas nefunguje" a vlastne to pouzit ako argument, ze musis placnut. Tak na tento ucel sem svoje prispevky davat nebudem.
Ale ak sa mylim, pardon, ak nalistujes moje stare prispevky, je tam odkaz na clanok, ktory ponuka x inych rieseni. Tak mozno tam najdes inspiraciu.
A ak bude tvoj zaujem o ine riesenia uprimny, tak snad napis prispevok inym tonom a potom nebudem mat nic proti tomu si o tom podebatovat.
Dakujem za zelanie vsetkeho dobreho aj ked neviem preco, nezdalo sa mi z tvojej strany uprimne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.