| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkratka, která nevede NIKAM

Ivka, bozechran, nepodcenujem mamy, ktore deti placaju a viem, ze to robia z dobreho presvedcenia.
Vies co si ale myslim o tom, ze namiesto odstranenia veci dieta placnes? Tymto nechcem kritizovat teba, len vysvetlit, preco to nerobim.
Pre dieta v batolivom veku je prirodzene a potrebne, ze ochytava veci, skusa ako funguju a hadzanie veci o zem je prirodzenym krokom v uceni sa manipulacii s vecami. Pre mna je uplne nelogicke dieta placnut, aby to nerobilo. Davam mu tym informaciu: "Kvetina/pohar... sa nechyta." Hotovo. Nic viac. A preco sa nechyta? No proste sa nechyta, lebo ak sa chyti, tak dostanem po ruke.... Ja toto za dobru informaciu nepovazujem. PRe mna bolo logickejsie veci, ktore nechcem aby skumalo, nenapadne odlozit a vratit sa k nim v case, ked bol schopny pochopit, ze sa pokazia/rozbiju.... Dosazitelne som nechala vsetko, co chytat moze - plastove riady, varechy..... Stalo ma to mozno rok, kedy sme mali veci z dosahu, ale stalo mi to za to. A na navsteve som maleho kontrolovala. Lebo capat dieta po ruke za nieco, co nie je schopne pochopit, mi nepripada spravne. To je moj nazor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.