| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkratka, která nevede NIKAM

"Tak to tedy ne. Nařezala bys mi jen jednou, ručím Ti za to, že podruhé už ne! Věř mi, že to nejsou planá slova. Moc dobře věděli, že si to nenechám líbit."
Co by jsi udělala, kdyby se o to pokusil znovu?
"Nicméně, tento incident vyprovokoval další sled událostí. Tímto výpraskem dosáhl jen toho, že jsem se otevřeně postavila proti němu"
Asi Tě málo řezal když jsi byla malá, nebo jste spolu měli obecně špatný vztah bez ohledu na onen výprask, kdyby jste mezi sebou měli pěkný vztah jeden výprask to nenaruší.
"Nepodváděla jsem je, ale řekla jsem, jdu dnes tam a tam, vrátím se tehdy a tehdy, udělám to a to. Učila jsem se dobře, takže to ostatní brzy nechali na mě. Je pravda, že jsem kolikrát narazila, ale veškeré průšvihy, co jsem měla, jsem si řešila sama. Naučila jsem se, že za mé chyby nemůžu vinit nikoho jiného. Je to jen má chyba a moje věc."
Myslím že 14-ti leté dítě nemůže doma jen oznamovat jdu tam a tam, mělo by se ptát na souhlas rodičů to mi přijde naprosto samozřejmé - asi jste doma měli obecně špatné vztahy vůbec a proto Tvé zatvrzelé neochvějné názory, se kterými absolutně nemohu souhlasit.
"A myslím že díky tomu jsem dosáhla toho, co mám. Já bych např. nesnesla v dospělosti rady typu: tohle si nekupuj, tohle nedělej, to nezvládneš. Tyhle rady běžně můj otec udílí mým mladším, ale už dospělým, sourozencům. Vůči mě by si to nikdy nedovolil."
Myslím, že když rodiče radí svým dětem i v dospělosti není na tom nic špatného, mají více zkušeností, dokáží předem posoudit, zda je tohle skutečně tak vhodné a užitečné jak si odrostlé dítě zrovna myslí, mají za sebou prostě více životních zkušeností, pak je jen na těch dětech zda si poradit nechají a do jaké míry rady svých rodičů respektují, mně rodiče taky občas radí co a jak, dokonce občas jejich rady nebo chceš-li konzultace vyhledávám, protože k sobě máme důvěrný vztah a vím že nikdo jiný více než oni si nepřejí pro mě jen to nejlepší, stejně jako já to přeji svým dětem. Myslím že by jsi měla být spíš zklamaná, že se otec nepokouší Ti radit, já bych tedy zklamaná byla a mrzelo by mě to, měla bych pocit, že mě snad má míň rád než mé sourozence, kterým radí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.