| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - Porod

Sosane,

jenže ono každý má jiný systém známkování. Já například žádnou porodnici v Praze "na dvojku" nenašla, spíš na trojku nejlepší :o( A to už rozdíl je... Například já mám stále v paměti z prvního porodu, jak moc záleží na vhodné poloze. A abych nakonec třeba skončila císařem či ze mne dítě tahali kleštěma jenom kvůli tomu, že lékaři nedokáží odasistovat porod v jiné poloze naž variantě polosed-leh... To opravdu nemůžu hodnotit jenom jako drobný nedostatek na dvojku. A když už někde je možnost rodit i jinak, zas se tam najde spousta jiných "drobností", které samy o sobě jsou celkem o ničem, ale když se všechny nasčítají... Třeba můj pražský favorit Podolí - svého času jsem přemýšlela o porodu s dulou, ale v Podolí nejsou ochotni na sál pustit jako doprovod DVĚ osoby. Za samozřejmé jsem považovala, že budu mít mimčo IHNED u sebe (tím nemyslím na hodinku půjčit a pak odnést), ale v Podolí se to jaksi nevede - aspoň mne se nepodařilo objevit nikoho, komu by mimčo nechali, většinou holčiny udávaly, že jim lékaři vykládali cosi o "těžkých porodech", po kterém si buď ony nebo mimčo prostě musí odpočinout. Uvažovala jsem o ambulantním porodu, k tomu se taky kdovíjak pozitivně nestaví. Neměla jsem jistotu hlídání Verunky, ale na podolské sály bych ji dost dobře vzít nemohla (narozdíl od Vrchlabí, kde jsou sály přímo na oddělení šestinedělí, takže i kdyby mi Verunku sestry nepohlídaly, věděla bych, že si hraje v pokoji přímo vedle místnosti, kde já rodím a není problém, aby za ní případně manžel zaskočil)... A tak by se ještě dalo pokračovat. Jo, opravdu jsou to drobnosti, a kdybych musela, rodila bych v Podolí bez obav, i když bych si některé věci holt musela vyhádat - jenže když nemusím, tak proč se hádat, když jinde se jedná o samozřejmost, že.

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.