| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Podruhé těhotná - Porod

Monty, je to obráceně - teď je to právě to Centrum ALTERNATIVNÍHO porodu, i když na něm nic alternativního není. Přesto jsem tam chtěla loni rodit, ale nakonec jsem stejně skončila ve Vrchlabí (na Bulovce se 3 dny desinfikovalo). A jsem moc ráda, protože to šestinedělí je na Bulovce asi pořád stejné (dle porodních asistentek přímo z kliniky).
Personál je jiný, jediný, kdo tam je stále je MUDr. Dvořák.
Koncepce původního CAPu byla trošku narušena, teď se to tam tváří spíše jako nadstandard (1.000 Kč za kurz + 2.000 za CAP).
Co je trochu nepříjemné, jsou služby PA v dnešním CAPu: jsou totiž pouze denní 7 až 19 hod. (Samozřejmě jsou PA ochotné zůstat chvilku přes čas, ale pokud přijedete v noci, tak máte smůlu a jde se na klasický sál.) Možná, že se to letos změnilo, nemám aktuální informace. Ale je zajímavé, že tuto velice důležitou informaci vám na kurzu sdělí jen tak mimochodem (několik maminek to úplně přeslechlo a pak se divily).
Příjem je vždy přes klasický porodní sál, kde se rozhoduje, zda vás do CAPu pustí či ne. Pak se samozřejmě může sejít více maminek, a opak mají ostatní zase smůlu.
Protože jsem plánovala porod v původním CAP v roce 1998, tak mohu docela dobře srovnávat.
V Praze je i tento CAP lepší, než nic, ale Vrchlabí je Vrchlabí :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.