| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Milá Petro,

děkuji vám, že jste napsala o tak hrozné zkušenosti i když vím, jak to moc bolí. Je to dobré hlavně pro budoucí maminky, aby si dobře rozmysleli, kdy chtějí rodit. Já sama jsem si vybrala porodnici na Obilné trhu v Brně i když mám do této porodnice cca 60km. Věděla jsem, že kdyby se cokoli přihodilo mému miminku, bude tam pro něj vše připravené. Nakonec to dopadlo tak, že malá Hanička po porodu nepotřebovala žádnou péči, protože se narodila zcela zdravá, ale já jsem po operaci začala vnitřně krváce a 2 hodiny po porodu mě vezli na operační sál. Vše dopadlo dobře a jsem obě moc zdravé. Musím napsat, že přístup všech lékarů a zdravotních sestřiček byl tak profesionální, že jsem po celou dobu porodu neměla vůbec strach a pochybnosti. Taková péče, jaká mi byla po celou dobu pobytu v nemocnimi poskytována bych označila za nadstandradní, i když to byl jejich standardní postup. Takže ještě jednou díky celému personálu.

V každém případě bych tuto záležitost řešila podáním žaloby na zdravotní společnost MEDA pro zanedbání zdravotní péče a nedodržení smluvených podmínek. Přece nechceme, aby jim to tak hladce prošlo a ještě na tom tolik vydělali. Já bych určitě učinila právní kroky k jejich potrestání. Doufám, že po uvážení s manželem k tomuto rozhodnutí také dojdete.

Takže vám celé rodině a hlavně holčičce přejeme hodně zdraví a mmnoho sil do nadcházejících dnů, měsíců roků.........

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.