| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

to,co tu popisujete, mi šíleně zvedlo mandle.Ty sebejisté,rádoby vtipné doktory jsem za svou praxi poznala také.Šel mi z nich mráz po zádech.

Co se týče tohoto nestátního zařízení,tak já osobně bych prchala v tom okamžiku,kdy sestra nechtěla provést vyšetření v poradně.To celkem přesně vypovídá o poměrech v Medě,musím říct,že něco takového jsem nikdy nezažila.Nesčetněkrát jsem šla i o dvě hodiny později ze služby,protože od rozdělané práce se ve zdravotnictví neodchází.Právě po těchto zkušenostech jsem své děti umístila do internátní školky,pokud prostě budu muset zůstat v práci déle,tak mi nikdo děti nevyžene čekat na schody.

Co se týče porodu,nemůžu ho zasvěceně hodnotit,bez dokumentace by to ode mě bylo nefér,ale zaujalo mě,že i maminka si všimla,že ozvy nejsou v pořádku.Prostě mi to celé od začátku nesedí,hromadí se tam jedna nesrovnalost za druhou,nabídka císařského řezu a poté zase druhý extrém-bohorovný klid v okamžiku,kdy pravděpodobně tu sekci provést měl,pokud již byla hlavička vstouplá a fixovaná,tak by byly indikovány kleště či VAX.

Co se týče informačního zmatku po porodu,to jen potvrzuje pro mě nepředstavitelné a šílené poměry na onom pracovišti.Já jsem člověk,co právě to papírování nemusí,ale je to moc,moc,moc potřeba a tak zatnu zuby a jde se toho,dopodrobna vypsat,co matka dostala,jak porod probíhal,záznamy z CTG,stav plodové vody-to vše je nesmírně důležité pro další ošetření novorozence u pediatrů ,další informace se samozřejmě musí týkat matky,i žena odchází na jiné oddělení a doktoři musí být v obraze.

Petro,přeji Vám i Vaší holčičce,aby se vše v dobré obrátilo,hodně sil při zvládání problémů a hlavně,ať Vaše další zkušenosti s lékaři jsou jen dobré.Člověk se v těchto případech nemůže ubránit pocitu kolektivní viny,ale jediná možnost je prostě pracovat dál a z těchto nešťastných události si odnést poučení do vlastní praxe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.