| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Článek mě také zvedl ze židle, zejména proto, že se jedná o MEDU. Ráda bych přispěla svou troškou do mlýna, aby si maminky dobře rozmyslely, jakou si vybrat ordinaci.
Když jsem čekala před třemi lety první mimi, nelíbilo se mi, jak fungovala těhotenská poradna na naší poliklinice. Začala jsem obvolávat soukromé ordinace po Praze včetně MEDY. Zjistila jsem tam platby za standardní těhotenské úkony - každá prohlídka, každý ultrazvuk, veškeré odběry - vše v řádu několika stokorun. Sečetla jsem si to a usoudila, že to dělá za celé těhotenství několik mnoho tisíc, a že mi to za to nestojí.
Nicméně jsem se za několik měsíců o MEDĚ zmínila svojí kamarádce, která čekala dvojčata. Ta se nenechala částkami odradit, protože chtěla být při tomto rizikovém těhotenství v dobrých rukách a již zmiňovaný pan doktor má doma sám dvojčata. Ovšem po několika návštěvách si začala stěžovat, že se jí nadstandardní péče zdá neadekvátní k vynaloženým prostředkům, že jí nějak uniká ten placený nadstandard - tedy kromě luxusně vybavených toalet a luxusních aut zaparkovaných před vchodem. Její návštěvy MEDY ukončila skutečnost, že jí tento doktor vnucoval preventivní provedení cerkláže (v krátkodobé narkóze), že je to prý u dvojčat lepší. To už kamarádka nevydržela, měla prý pocit, že jí to nabízí jen proto, aby mohl inkasovat další peníze. Nakonec se přehlásila do Motola, kde taky svoje chlapečky ve 37.týdnu ve zdraví porodila. Bez příplatku, bez cerkláže.
Petro, přeji brzké vzpamatování z hrozného prožitku a zdravou a spokojenou holčičku! Příště určitě vyberete lépe!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.