| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Precetla jsem si clanek i vsechny prispevky a nejspis budu jedina, ktera nesouhlasi zcela bez vyhrady.
Ja jsem v MEDE rodila ted v dubnu, u Dr. Rocarka a byla jsem spokojena velmi. Mela jsem planovaneho cisare, ale syn se rozhodl narodit drive a vybral si na to patek vecer, takze pan doktor do pul hodiny prijel, cisare provedl a pak se na mne chodil 3x denne divat kazdy den az do uterniho rana, kdy mne pousteli domu. Vykon provedl skvele, takze jsem dva dny po porodu ani nevedela, ze jsem byla operovana a sama jsem vse zvladala. Pravda je, ze v Cechach od ZADNEHO zdravotnickeho zarizeni neocekavam zadne zazraky, urcila jsem si cil porod ve zdravi prezit, byt na pokoji sama a co nejdrive byt doma se zdravym ditetem, coz se mi bezezbytku podarilo.
No a kdyz si zaplatim nadstandart, tak od nich ocekavam nadstandartni chovani a pokud mi ho neposkytuji, tak si ho proste vydupu. Pokud budu klopit hlavu a pak si stezovat ex post, tak je chyba hlavne ve mne. U nas v Cechach je to bohuzel tak, ze doktori se chovat neumi a pokud jim to toleruji, tak se mnou zametou. Ale pokud se ozvu, jeste se mi nestalo, ze by mi nevyhoveli. Je to sice smutny, ale ucinny. Mam bratra s diagnozou detska mozkova obrna, takze s doktory mame bohuzel bohate zkusenosti - take ho kdysi zanedbali u porodu, takze ja jsem zvolila bojovou taktiku a radeji si o vsechno reknu vickrat a durazne, nez abych cekala, co se mnou provedou a je fakt, ze pokud bych tohle zkousela v normalni porodce, tak se na mne vykaslou, kdezto v soukrome se snazit musi.
Petro, moc vam preju, aby to s vasi holcickou dopadlo dobre, neberte prosim mou reakci osobne, ale chtela jsem napsat opacny nazor, kdyz jsem s nimi mela zkusenost dobrou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.