| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

tak jsem článek pročetla jedním dechem a musím přiznat, že jsem v šoku. Já bych určitě udělala všechno pro to, abych zviditelnila přístup Medy a hlavně Dr. Bartáka, který tam dělá primáře, ale hlavně proto, abych varovala všechny ostatní, které jsou jejich pacientkami. Dát to do televize by asi opravdu bylo to nejlepší.

Byla jsem také dlouholetou pacientkou Medy, specielně Dr. Bartáka, nyní docházím do Gestu a jsem šťastná, že jsem dokázala odejít, ale předtím ještě sdělit Dr., co mi na něm vadí.
Mám sice jeho zásluhou po 1IVF dceru, ale to je asi tak všechno, jinak moje dcera se narodila v r.2000 a to chtěl za porod 20 000,- je vidět, že slevuje, asi má už málo pacientek. Jelikož bydlím na druhém konci Prahy, rozhodli jsme se s manželem pro nejbližší nemocnici - Motol, kvůli případným komplikacím - bylo to nejblíž, dnes vidím, že jsem se rozhodla správně, za ty peníze měla malá alespoň krásný kočárek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.