| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

I já musím k Vašemu článku něco napsat! Při jeho čtení mě běhal mráz po zádech! Obdivuji, s jakým nadhledem jste to napsala a je moc dobře, že si ho přečtou nastávající maminky! A zamyslí se nad tím, jakou porodnici si vybrat a zda "zaplacený nadstandard" jim zaručí, že pro mimi a maminku bude uděláno maximum (ať už bude porod komplikovaný, nebo ne).

Já sama při výběru porodnice koukala na to, zda se v případě komplikací o miminko postarají. Vybrala jsem si Podolí a myslím, že jsem udělala dobře. Moje holčička se mi narodila ve 34+4 tt a také nám ji hned odnesli. Musím ale pochválit pana doktora Berku z kojeneckého oddělení, který hned po porodu za námi přišel na porodní sál, řekl, že malá je sice v pořádku, ale že se narodila dříve, je malinká a že ji odnesou na to a to oddělení a postarají se o ní, jak nejlépe dovedou a my se za ní můžeme kdykoliv přijít podívat (třeba o půlnoci). S klidným srdíčkem a ještě s úsměvem na tváři jsem naší holčičku panu doktoru svěřila, neboť jeho vystupování a zájem, který jsem z jeho strany cítila, mě uklidnil.

Proto mě zarazil ten nezájem ze strany vašeho lékaře (o sestře, která spěchala domů, ani nemluvím)!!!

Moje sestra (dnes jí je již 19 let) se narodila v Praze 4 - Krči. Narodila se jako zdravé brečící miminko po dlouhém porodu... Pak jí mámě dlouho nenesli a až po nějaké době jí řekli, že dostala křeče a že se přidusila. Někdo musel také něco zanedbat, ale těžko se to dokazuje, kdo a kdy pochybil... Měsíc byla v porodnici na kyslíku. Ve třech měsících byla na úrovni novorozence a máma nevěděla, zda bude v pořádku... Cvičila s ní poctivě Vojtovu metodu a musím říct, že ségra začala chodit v 10 měsících!!! Doktoři z neurologie v Motole nevěřili vlastním očím... Sice jí dlouho trvalo, než začala mluvit a ve škole byla pomalejší, než ostatní spolužáci, ale v pubertě se to srovnalo a teď si dělá nástavbu a chce jít i na VŠ!

Tím chci říct, že i přes to všechno špatné, co vás v MEDĚ potkalo, buďte silná a věřte, že malá bude v pořádku! Bude to chtít sílu a výdrž (s cvičením), ale vyplatí se to a malá vám bude dělat jen a jen radost!!!

Přeji vám i malé hodně zdraví!

Gábina s Karolínkou

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.