| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Skramuško, smešuješ dvě věci, v článku se hovoří hlavne o přístupu lékaře a ten mi tedy vůbec nadstandartní nepřišel.

Co se týče předbíhání ostatních matek na Bulovce na monitorech .. fuj ! pokud chce MEDA zajištovat nadstandartní přístup proč na ukor matek porodnice Bulovka, jen proto, žes zaplatila ?
Také jsem chodila bez čekáni atd. do soukromého zařízení Gyncentra a Sv. Klimenta, ale ti mají všechna zařízení , tj i monitory, utz .. VLASTNÍ!!.Přesto jsem platila pouze registraci kolem 500kč a mnou vyžádána vyšetření navíc( fotky mimi na monitru, vyšetření konkrétním lékařem mimo jeho ordinační hodiny.....)

Jediná tvoje jistota byla ten nadstandartní pokoj, ale pouze za předpokladu, že MEDA nepřijímá další pacientky k podobnému termínu porodu , pokud má "obsazeny" všechny své pokoje. Mělas toto ošetřeno ve smlouvě ? Zajímá mě to čistě prakticky, nikoliv jako kritika tebe.

add. stres po CS ... každý CS znamená veliký stres, a obvzlášť je-li akutní, dvě děti jsem rodila normálně a maminky, které již do těhotenství jdou s tím, že jiná varianta porodu pro ně neni ( třeba i opakovaně) opravdu obdivuji, neni o co stát.
Je těžké hodnotit takové situace a sama jsem se v ní citila ztracená a objektivně hodnotit je velmi težké, obzvlášt je-li to první porod. Navíc jsem popsala i svuj "porod z ulice" , který byl také v Podolí. S nadstandartními pokoji máš pravdu, viz dotaz výše.

a buď vděčná, žes mohla pracovat až do porodu a dítě jsi rodila plánovaně a v pohodě, to neni zásluha, to je velký dar. Já musela kvuli prvnímu dítěti lukrativní práci opustit,( rizikové tehotenství .... bez jakéhokoliv duvodu před ním) nelituji a nic ti nezávidím, je to o štětstí nic víc ani miň.
Souhlasím s placením za nadstandartní péči, ale musí být nadstandartní ve svém vlastním standardu! A tam patří zvýšená péče právě v krizových případech ...poud nemají nejaký standartní tok informacítak i kdyby měl lékař jet s dítětem osobně nebo za ním po pracovní době. V každém případě je standartní i v obyčejných porodnicích informovat matku o stavu převezeného dítěte dětským lékařem i gynekologem min,2x denně( tj celekm 4* behem jednotlivývch vizit), poprvé ihned po převozu jakmile to stav matky dovolí nebo informují otce dítěte, což vetšina i tech "venkovských" porodnic držuje.
Dobrá zařízení se poznají právě podle krizových situaci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.