| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

No me tak nejak unika duvod tveho rozhorceni. To ze lekarka napise ze deset procent zen neni schopno kvuli vysokemu riziku rodit doma, nebo v Capu mi neprijde az tak spatne. Protoze jak ty tvrdis prvorodicka ktera nema zajem si nejake informyce oporodu vyhledat, by si zaprve tento prispevek ani nenasla a za druhe jsem nikdy o zadne takove neslysela. Pokud muho soudit podle sebe, tak uz od prvniho den kdy jsem zjistila ze jsem tehotna jsem premyslela nad tim jaky ten porod vlastne bude a taky vyhledavala informace, stejne tak jako vsechny jine tehotne zeny.

Take muj porod byl horor a nejhorsi pro me byli ty reci typu, nic to neni, ani to moc neboli, zvladne to kazda zenska levou zadni. Zkratka jsem nebyla pripravena na takove utrpeni. Mozna by mi opravdu bylo milejsi kdyby mi nekdo rekl ze je to peklo, ja bych peklo ocekavala a nebylo by to pro me takove zklamani. Aspon castecne bych byla pripravena a i kdyby nakonec muj porod peklo nebyl, tak bych si ulevila, myslim si ze svym zpusobem je to lepsi varianta nez obracene. Ocekavat prochazku ruzovou zahradou, kde zeny popisuji jak prvorodicky porodi behen jedne hodiny, bez nastrihu, bez stehu, bez klistyru apod. a potom rodit 5 dni na kapackach, mit 24 stehu a pridusene dite.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.