| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Jiro, pochopitelne vim, ze cisar je operace i mozne komplikace po nem /ostatne sama mam zdravotnicke vzdelani/, ale dnes uz se dela k diteti daleko pratelsteji, ja sama byla pri plnem vedomi, mela jsem tzv. SAB, ktery k diteti nepronika a tudiz neni oblble,necitila jsem nic od prsou dolu, ale jiz za dve hodiny po operaci jsem mohla normalne hybat nohama, pit a po par hodinach i jist normalni stravu.
Nikdo mi nevymluvi, ze toto je pro mne lepsi a pro dite taky, stejne tak jako ja nikomu nechci vymlouvat, ze porod na mezi je v poradku. Kazdy at si najde, co mu vyhovuje, proto mi vadi, ze by mne nekdo chtel nutit k prirozenemu porodu, kdyz o nej vubec nestojim. Je to stejne, jako kdyby naopak najednou vsem delali bez zeptani cisare, taky by se vam to nelibilo. A hlavne na mne nechodte s tim, ze porod je pro kazdou zenu jeji prirozena vec atd. To mozna fungovalo tak pred sto lety, ale dnes, kdyz se vsechno snazi clovek si usnadnit, nevidim duvod, proc se tyrat porodnimi bolestmi, pokud o to nemam zajem.
Zazila jsem je cca po dve hodiny, kdyz mi neplanovane praskla voda, tak nez jsem dojela do porodnice a operace se nachystala a opravdu mi to stacilo. Kdybych to dite mela rodit normalne, nemela bych k nemu od zacatku tak vrely vztah, to vim jiste. No a ja se holt hojim dobre, takze jsem byla od zacatku v psychicke pohode, za dva dny jsem uz behala normalne a domu jsem jela ctvrty den a sama jsem si bez problemu ridila, protoze manzel byl prilis rozrusen:-)) A to, ze doktori to nedelaji kvuli rozumu je blbost, je to proste o dost drazsi vykon, nez porod, takze to pojistovny bez indikace nechteji proplacet a soucasne zakony zatim neumoznuji aby to delali na objednavku za penize, ale pokud se chce, vzdycke se nejaka klicka najde. Vazne si snad nemyslite, ze 99% nasich VIP rodicek ma takove komplikace, ze rodi cisarem z vitalni indikace?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.