| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

No jasne, o to mi jde, moci si rodit kazda podle svyho. Ty knihy nektere znam, mam doma Zdrave tehu... a to co tam pise pani Stadelmann se mi moc libi /dost uzivam jeji kapitoly o homeopatii/, ale tady mi to prijde jaksi nerealne, proto volim, to co volim. Moc by se mi libilo, kdybych behem tehu mohla mit pri ruce svoji osobni PA, ktera by za mnou dojela , kdykoliv bych mela nejake pochybnosti, podporila mne psychicky i fyzicky a na zaver mne nechala porodit a jen mi asistovala. Jenze tady je to utopie, za prve nemam dost casu, abych se mohla zabyvat skoro rok temer vyhradne vlastnim telem za ucelem nekolikahodinoveho porodniho vyvrcholeni a za druhe vim, ze prave v nasich porodnicich je ta potiz, ze kdyz je porod bran jako neco velmi normalniho, tak se taky na rodicku kasle a jen se ceka, co udela priroda,ale mezitim se to vsechno jeste micha s umelymi zasahy a vysledekm je bordel pro telo, ktere uz si neumi samo pomoci a prijdou na radu kleste a jine./MMCH se mnou na JIPCe lezela zrovna rodicka z CAPu, ktera na tom cisari skoncila taky, ale po dvou dnech nepostupovani a hadejte, ktera z nas na tom byla psychicky i fyzicky lepe?/ Proto mi prichazi jednodussi v mem pripade se vykaslat na ten porodni mismas plny kompromisu a nejistoty a zvoleni si cisare,tj. cely umely proces uz od zacatku, kde vim, ze je to brano jako operace a proto se ti doktori budou vic bat, aby neco nezanedbali a pak nesli sedet, tak se snazi. Asi to rikam dost krkolomne, ale citim to tak.
No a k tem srustum - ja je mela a ani o tom nevedela, zjistili to az pri cisari, tak je tam rozrusovali. Jak je videt, i se srustama lze otehotnet ve 33 na poprve a v prvnim cyklu, kdy jsme si s manzelem umanuli. A dost mozna mi pri te rychle rekonvalescenci pomohla homeopatika, ktera jsem mela od doktorky specialne vybrana a brala jsem je pred i po porodu s cila jsem byla opravdu za dva dny, az se na mne chodili divat jak na raritu, takze to nejspis funguje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.