| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

nemusíš tady achichovat. Čtu mezi řádky, neboj se. Ale na té předchozí diskuzi, o které se zmiňuješ, trvám. Zaměstnavateli jsem ochotná sdělit jen to, co je nutné pro výkon mé práce a pro nezbytné právní úkony. Sdělení do lékařské dokumentace je odlišná věc - tedy aspoň pro mě. Když to přeženu - houby je zaměstnavateli po tom, jestli mám zrovna menstruaci, ale např. pro lékaře na gyndě je to nezbytná informace. Zrovna tak lékaři je houby po tom, že pracuji od 9 hodin, ale zaměstnavateli je nutné toto sdělit před nástupem do práce, protože to je věc, kterou MUSÍ vědět. Zubaři je houby po tom, kolik mám dětí, ale na gyndě je to důležitá informace. Samozřejmě se mě zubař může zeptat na počet dětí, ale protože to podle mě není pro něho podstatná informace, místo odpovědi se ho zeptám, proč to chce vědět a zvážím, zda odpovím či ne. Takhle můžu pokračovat.
Prostě - PRO MĚ - není dotazník jako dotazník. Jestli ty vyplňuješ dotazníky bezmyšlenkovitě, to je Tvá věc. Pro každého je důležité něco jiného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.