| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Tak fajn, budeme vycházet z toho, že zvířata se chovají přirozeně. V tom případě se tedy NECHCI chovat přirozeně. Moje fenka při porodu překousla pupení šňůry zubama, plodové obaly sežrala a mrňata olizovala. Dokonce asi měsíc pojídala jejich.... Takže fajn, tohle mi řeknete že lidé nedělají. Ale ještě před cca 20 lety byly maminky přesvědčovány, že nejlépe pro své dítě udělají, když mu dají mléko umělé, kde je zajištěno, že je perfektně čisté a plnohodnotné. A krmit dítě z flašky přišlo všem normální = přirozené.(Ono je dokonce možné, že v dobách, kdy byly mnohé matky špatně živené, nepříjmaly dost minerálů a vitamínů, nebo mohly mít třeba TBC to mohlo být i opodstatněné....)
Já nechci říct, že se Skramuškou souhlasím. Ani to, že jsem téhož názoru. Dokonce ani to, že ji chápu - jak jsem uvedla bylo kojení mým přáním a tím, že jsem kojit nemohla se stalo mým nesplněným snem. Ale budu hájit právo Skramušky - a kohokoliv dalšího - na právo mít vlastní názor a pokud tím vyloženě neohrožuje dítěti život, tak také právo si žít podle svého. Skramuška tu na ŽÁDOST některéz nás objasnila, proč nechce a nechtěla kojit (já se jí na to také chtěla zeptat) a když nám upřímně odpověděla, snesla se tu na ni dost kritika, což mne vadí a mrzí.
Nezdá se mi, že by zde tolerance nebyla na místě
Simča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.