| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí nadstandardně

Mirka,
z tohto prispevku mam, povedzme, zmiesany dojem... Najprv je vsetko ok, ale ked dam sem odkaz na stranku, kde su argumenty (asi mam smolu, ze ty LLL neberies) - je teraz jedno, ze nevies anglicky - tak to skonci tym, ze trocha tolerance by neškodila ;o(
Vies, ja som pisala, ze len tak nahlas rozmyslam. Namiesto toho, aby sme tu rozviedli debatu o tom, ze kde a preco robime tu hranicu, ze "tak do tohto sa este prinutim, toto uz je nad moje sily", sa tu teda zacnime handrkovat o tolerancii.
Toto ma nenormalne irituje - ked niekto napise o kojeni, ze je prospesne, resp. ze mozno by nebolo od veci sa tak trosku prinutit aj do veci, ktore su mi mozno neprijemne ci ake, ale su prospesne, tak sa nanho zosype par ludi, ktori to vacsinou zaklincuju tym, ze kojace maminy su netolerantne. Ja som to tu uz pisala - mam zacat hovorit, ze je jedno ci flaska ci kojenie, ked to jedno nie je?!?!?!

Mimochodom, netusim, ako som sa pustila do Branwen... mozno by si mi to mohla objasnit.
A s tym, ze okrem kojenia uz netulim, musim sama uznat, ze je to hlupost. Alebo skutocne poznas niekoho takeho???? To sa mi, prepac, nechce verit. Podla mna je celkovo velmi malo matiek, co svoje deti netulia...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.